25 εκπαιδευτικές υποτροφίες από το πρόγραμμα Coding Hive της INTRASOFT International

Εικόνα ioanna

Σας προωθούμε το παρακάτω μήνυμα της Coding School | kariera.gr σχετικά με ένα πρόγραμμα το οποίο πραγματοποιούμε σε συνεργασία με την INTRASOFT International.

To συγκεκριμένο πρόγραμμα αφορά 25 εκπαιδευτικές υποτροφίες σε άτομα που ασχολούνται με τον προγραμματισμό, σπουδάζουν σε σχολές πληροφορικής και είναι είτε τελειόφοιτοι είτε βρίσκονται στο στάδιο πρακτικής άσκησης. Οι συμμετέχοντες θα έχουν την ευκαιρία να εκπαιδευτούν πάνω σε τεχνολογίες αιχμής όπως JAVA, JAVA EE, React, SpringBoot, Selenium από ανθρώπους της INTRASOFT International και να διεκδικήσουν μία θέση εργασίας σε αυτήν.

Συνημμένο το Δελτίο Τύπου.

Από τη Γραμματεία