4ο event StudentGuru Patras 2017-2018

Εικόνα dmpakas

Το StudentGuru Patras σας προσκαλεί στο επόμενο event την Τετάρτη 29/11 στο Μουσείο Επιστημών Και Τεχνολογίας, ώρες 13:00-15:00, όπου θα κάνουμε μια εισαγωγή στο Universal Windows Platform και τα Windows 10. Αναλυτικότερα θα δούμε πώς μπορούμε να φτιάξουμε μια πλήρως λειτουργική εφαρμογή για Windows 10, χρησιμοποιώντας C# και XAML καθώς και διάφορα controls και SDKs που είναι διαθέσιμα.

Για όποια απορία στείλτε μας μήνυμα στη σελίδα μας στο facebook ή mail στη διεύθυνση /n Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε "> sgpatras@outlook.com