6ο event StudentGuru Patras 2016-2017

Εικόνα dmpakas

Το Student Guru Patras σας προσκαλεί στο νέο event του εαρινού εξαμήνου με θέμα "Web Security & Hacking" στο Μουσείο Επιστημών & Τεχνολογίας, την Πέμπτη 2/3, ώρα 13:00.
Στην παρουσίαση θα δούμε θέματα ασφάλειας που αφορούν τόσο τη καθημερινή χρήση των υπολογιστών μας όσο και πιο προχωρημένες περιπτώσεις και θα μάθουμε για διαδεδομένες απειλές από phishing mails, malware, αλλά και στοχευμένες επιθέσεις μέσα από παραδείγματα και εκτέλεση live demo!

*Σημείωση: οι φοιτητές που δικαιούνται πιστοποιητικό παρακολούθησης για το ακαδημαϊκό έτος 2015-2016 θα μπορούν να τα παραλάβουν σε αυτό και στα επόμενα event μας

Για οποιαδήποτε απορία: sgpatras@outlook.com