Εξ αποστάσεως εξέταση μαθήματος Νεότερη Ηθική Φιλοσοφία (CEID_ΓΠ75) για τους επί πτυχίω φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής

Εικόνα ioanna

Παρακαλούνται οι επί πτυχίω φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής που επιθυμούν να εξεταστούν στο μάθημα Νεότερη Ηθική Φιλοσοφία (CEID_ΓΠ75), κατά την επικείμενη εξεταστική περίοδο Ιουνίου 2020, να το δηλώσουν γραπτώς, μέσω ηλεκτρονικού μηνύματος, στον διδάσκοντα Γιώργο Μωραΐτη (giomor@upatras.gr), μέχρι την Τετάρτη 13 Μαΐου.

Η εξέταση θα πραγματοποιηθεί εξ αποστάσεως και προφορικά σε χρόνο που θα ανακοινωθεί με την ολοκλήρωση και κοινοποίηση του προγράμματος της εξεταστικής.

Ως ύλη, ορίζονται οι σημειώσεις των διαλέξεων που υπάρχουν αναρτημένες στο πεδίο Έγγραφα του e-class του μαθήματος σε μορφή αρχείων Word.

Ο διδάσκων,

Δρ. Γιώργος Μωραΐτης