Λογική Σχεδίαση 1 : Ενδιάμεση εξέταση (πρόοδος)

Εικόνα vergos

Αγαπητές φοιτήτριες και αγαπητοί φοιτητές,

Σύμφωνα με τα όσα έχουν ανακοινωθεί στο αμφιθέατρο, το Σάββατο 20/11 θα διεξαχθεί η ενδιάμεση εξέταση στη Λογική Σχεδίαση Ι. Ενημερώνω για τα ακόλουθα :

• Η εξέταση θα γίνει ηλεκτρονικά.
  • Η συμμετοχή στην εξέταση είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ.
  • Ο βαθμός στην ενδιάμεση εξέταση θα μετρήσει στον τελικό βαθμό σας ΘΕΤΙΚΑ και μόνον. Συγκεκριμένα, ο βαθμός σας στο μάθημα θα υπολογιστεί ως :

max [(0,7 * βαθμός τελικής εξέτασης + 0,3 * βαθμός ενδιάμεσης εξέτασης), βαθμός τελικής εξέτασης].

Όσοι δεν συμμετέχουν στην ενδιάμεση εξέταση θα λάβουν NS ως βαθμό εξεταστικής Ιανουαρίου.

• Η ύλη της εξέτασης περιλαμβάνει όσα έχουμε αναπτύξει στο αμφιθέατρο έως και τη χθεσινή διάλεξη (έως και απλοποίηση συναρτήσεων).
  • Για τη συμμετοχή σας στην ενδιάμεση εξέταση απαιτείται να έχετε εγγραφεί με τα σωστά στοιχεία στο eclass του μαθήματος, ήτοι :

- Με email της μορφής ή και
- Με τον ΑΜ της μορφής 10ΧΧΧΧΧ που διαθέτετε στο Ψηφιακό Άλμα.

Περαιτέρω διευκρινίσεις για τη διαδικασία της ηλεκτρονικής εξέτασης θα δοθούν στους εγγεγραμμένους στο eclass φοιτητές.

Related Lesson:
Λογική Σχεδίαση I