Συμμετοχή φοιτητών σε πανελλήνιο φοιτητικό διαγωνισμό διαπραγματεύσεων - Athens Negotiations Tournament

Εικόνα pintela

Το Μάιο θα διεξαχθεί, εξ αποστάσεως, ο Πανελλήνιος διαγωνισμός διαπραγματεύσεων - Athens Negotiations Tournament - για τρίτη συνεχόμενη χρονιά.

Στο Athens Negotiations Tournament (ΑΝΤ) συμμετέχουν φοιτητές προπτυχιακού και μεταπτυχιακού επιπέδου, ανεξαρτήτως αντικειμένου σπουδών, από την Ελλάδα και την Κύπρο.

Η συμμετοχή των φοιτητών είναι δωρεάν και θα προσφέρει μία πλούσια εμπειρία με σημαντικές διακρίσεις τόσο για τους φοιτητές όσο και για τα πανεπιστημιακά ιδρύματα στα οποία φοιτούν.

Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ επισκεφτείτε την ιστοσελίδα ant.aueb.gr. Θα ήταν χαρά μου να στηρίξετε τη δράση μας!

Συνημμένο θα βρείτε το Δελτίο Τύπου του ΑΝΤ2021.