Υποτροφίες για προπτυχιακές σπουδές στο Πανεπιστήμιο Lingnan University του Hong Kong για το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018

Εικόνα secretary

Το Πανεπιστήμιο Lingnan University στο Hong Kong προσφέρει προπτυχιακά προγράμματα σπουδών στις Τέχνες, Διοίκηση Επιχειρήσεων και Κοινωνικές Επιστήμες.
Αρχίζει η υποβολή των ηλεκτρονικών αιτήσεων για αποδοχή στα προπτυχιακά προγράμματα του ως άνω Πανεπιστημίου και στις υποτροφίες αλλοδαπών φοιτητών για το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018, οι οποίες θα πρέπει να υποβληθούν μέχρι τις 30 Μαρτίου 2017.
Πληροφορίες σχετικά με τις αιτήσεις και τα προπτυχιακά προγράμματα είναι διαθέσιμες στην ιστοσελίδα www.LN.edu.hk/admissions/ug/overseas, στο τηλέφωνο (852) 2616 8750 και στην ηλεκτρονική διεύθυνση UGadm@LN.edu.hk .