Ημερήσια Διάταξη τελικής συνεδρίασης 7μελούς Επιτροπής μετακίνησης του υποψηφίου κ. Αθ. Ανδρικόπουλου_Οικονομική θεωρία και Ποσοτικές μέθοδοι

Πάτρα  25/11/2016

Αριθμ. Πρωτοκόλλου:2248/33813

ΠΡΟΣ:     1) Μέλη της Επταμελούς Επιτροπής Επιλογής (Τακτικά & Αναπληρωματικά)

2) Αξιολογητές Καθηγητές κ.κ. Χρήστο Ιωαννίδη και Σπύρο Χατζηδάκη

3) Υποψήφιο κ. κ. Αθανάσιο Ανδρικόπουλο, Επίκ. Καθηγητή του Παν/μίου Ιωαννίνων

4) Υπεύθυνο αίθουσας τηλεδιάσκεψης

ΘΕΜΑ:

Πρόσκληση Τελικής Συνεδρίασης Επταμελούς Επιτροπής για μετακίνηση μέλους ΔΕΠ

Σας προσκαλούμε να παραστείτε στη συνεδρίαση της Επταμελούς Επιτροπής Επιλογής, που θα γίνει την Πέμπτη 8/12/2016 και ώρα Αθήνας 12:00 στην αίθουσα τηλεδιασκέψεων teleconference@upatras.gr, στον πρώτο όροφο του κτηρίου της Κεντρικής Βιβλιοθήκης, με θέμα: κρίση για τη μετακίνηση (κλειστή διαδικασία) από το Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων στο ΤΜΗΥ&Π του Πανεπιστημίου Πατρών του Επίκουρου Καθηγητή κ. Αθανάσιου Ανδρικόπουλου με γνωστικό αντικείμενο «Οικονομική θεωρία και Ποσοτικές μέθοδοι» του Τομέα Εφαρμογών και Θεμελιώσεων της Επιστήμης των Υπολογιστών του Τμήματος Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής του Πανεπιστημίου Πατρών.

Η συνεδρίαση θα γίνει μέσω τηλεδιάσκεψης.

Παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες.

Ο Πρόεδρος της Επταμελούς Επιτροπής Επιλογής

Καθηγητής Δημήτριος Σκούρας