Ημερήσια Διάταξη-Πρόσκληση 136 Συνέλευσης Τμήματος, Ορθή επανάληψη

Σας προσκαλούμε να παραστείτε στην υπ’ αριθμ. 136 συνεδρίαση της Συνέλευσης του Τμήματος Μηχανικών, Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής,  που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη, 21-6-2018 και ώρα 12:00 μμ στην αίθουσα Συνεδριάσεων του Τμήματος στο ισόγειο του κτηρίου, με τα κάτωθι θέματα Ημερήσιας Διάταξης. Σε περίπτωση έλλειψης απαρτίας, η συνεδρίαση θα επαναληφθεί εξ’ αναβολής την Παρασκευή, 22-6-2018 και ώρα 10.00 πμ στην ίδια αίθουσα.

1. Κατανομή θέσεων της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε νέους επιστήμονες κατόχους διδακτορικού 2018-19 στο Πανεπιστήμιο Πατρών» και σύσταση επιτροπών αξιολόγησης αιτήσεων.
  2. Φοιτητικά θέματα
  3. Άδειες Μελών ΔΕΠ
  4. Άδειες Μελών ΕΔΙΠ-ΕΤΕΠ
  5. Οικονομικά θέματα