Επιτροπές και Αρμοδιότητες | Τμήμα Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής

Επιτροπές και Αρμοδιότητες

(Απόφαση υπ' αριθμ. Συνέλευσης: 129/13.2.2018)

1. Προγράμματος Προπτυχιακών Σπουδών
Συντονιστής
 
Μέλη
Γαροφαλάκης Ιωάννης, Καθηγητής
Κακλαμάνης Χρήστος, Καθηγητής
Μπερμπερίδης Κωνσταντίνος, Καθηγητής
Νικολός Δημήτρης, Καθηγητής
Ξένος Μχάλης, Καθηγητής
Στεφανόπουλος Ευάγγελος, Καθηγητής
2. Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών
Συντονιστής
Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Καθηγητής
Μέλη
Γαροφαλάκης Ιωάννης, Καθηγητής
Ζαρολιάγκης Χρήστος, Καθηγητής
Καραγιάννης Ιωάννης, Αναπληρωτής Καθηγητής
Μεγαλοοικονόμου Βασίλης, Καθηγητής
Μπερμερίδης Κωνσταντίνος, Καθηγητής
Μπούρας Χρήστος, Καθηγητής
Νικολός Δημήτρης, Καθηγητής
Ψαρράκης Εμμανουήλ, Αναπήρωτής Καθηγητής
3. Ομάδα Εσωτερικής Αξιολόγησης (ΟΜ.Ε.Α.)
Συντονιστής
Κακλαμάνης Χρήστος, Καθηγητής
Μέλη
Αλεξίου Γεώργιος, Καθηγητής
Νικολετσέας Σωτήρης, Καθηγητής
Ξένος Μιχάλης, Καθηγητής
Στεφανόπουλος Ευάγγελος, Καθηγητής
4. Επιτροπή Αναγνώρισης Μαθημάτων
Συντονιστής
Καραγιάννης Ιωάννης, Αναπληρωτής Καθηγητής
Μέλη
Χατζηλυγερούδης  Ιωάννης, Καθηγητής
Χρηστίδης Χρήστος, Καθηγητής
5. Επιτροπή Δημοσιότητας και Προβολής Τμήματος
Συντονιστής
Ζαρολιάγκης Χρήστος, Καθηγητής
Μέλη
Βέργος Χαρίδημος, Καθηγητής
Ηλίας Αριστείδης, ΕΔΙΠ
Κουτσομητρόπουλος Δημήτρης, ΕΔΙΠ
Μεγαλοοικονόμου Βασίλης, Καθηγητής
Νικολετσεας Σωτήρης, Καθηγητής
Παυλίδης Γεώργιος, Καθηγητής
Σκλάβος Νικόλαος, Αναπληρωτής Καθηγητής
Σπυράκης Παύλος, Καθηγητής
6. Επιτροπή Κτηρίου και χώρων
Συντονιστής
 
Μέλη
Αλεξίου Γεώργιος, Καθηγητής
Ανδρικόπουλος Αθανάσιος, Επίκουρος Καθηγητής
Βέργος Χαρίδημος, Καθηγητής
Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Καθηγητής
Γαροφαλάκης Ιωάννης, Καθηγητής
Ηλίας Αριστείδης, ΕΔΙΠ
Ιωσηφίδης Ιωσήφ. ΕΤΕΠ
Λυκοθανάσης Σπύρος, Καθηγητής
7. Επιτροπή Οικονομικών Θεμάτων
Συντονιστής
Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Καθηγητής
Μέλη
Καραγιάννης Ιωάννης, Αναπληρωτής Καθηγητής
Μπερμπερίδης Κωνσταντίνος, Καθηγητής
8. Επιτροπή Δεοντολογίας
Συντονιστής    
Παυλίδης Γεώργιος, Καθηγητής  
Μέλη
Μπούρας Χρήστος, Καθηγητής
Ψαρράκης Εμμανουήλ, Αναπληρωτής Καθηγητής
9. Επιτροπή Διπλωματικών Εργασιών
Συντονιστής
Σκλάβος Νικόλαος, Αναπληρωτής Καθηγητής
Μέλη
Λυκοθανάσης Σπύρος, Καθηγητής
Μακρής Χρήστος, Αναπληρωτής Καθηγητής
Χατζηλυγερούδης Ιωάννης, Καθηγητής
10. Επιτροπή συνεργασίας με το τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών
Συντονιστής
Μπερμπερίδης Κωνσταντίνος, Καθηγητής
Μέλη
Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Καθηγητής
Ζαρολιάγκης Χρήστος, Καθηγητής
11. Επιτροπή Βιβλιοθήκης
Συντονιστής
Μακρής Χρήστος, Καθηγηττής
Μέλη
Κοσμαδάκης Σταύρος, Καθηγητής
12. Επιτροπή Υγιεινής και Ασφάλειας
Συντονιστής
 
Μέλη
Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Καθηγητής
Διαμαντής Αναστάσιος, ΕΤΕΠ
Ιωσηφίδης Ιωσήφ, ΕΤΕΠ
13. Επιτροπή Erasmus/ects
Συντονιστής
Χατζηλυγερούδης Ιωάννης, Καθηγητής
Μέλη
Βλάχος Κυριάκος, Αναπληρωτής Καθηγητής
Κοσμαδάκης Σταύρος, Καθηγητής
Νικολετσέας Σωτήρης, Καθηγητής
Ρήγκου Μαρία, ΕΔΙΠ
14. Επιτροπή Πρακτικής Άσκησης
Συντονιστής
Αλεξίου Γεώργιος, Καθηγητής
Μέλη
Παπαϊωάννου Βάιος ΕΔΙΠ
Χατζηλυγερούδης Ιωάννης, Καθηγητής
Ψαρράκης Εμμανουήλ, Αναπληρωτής Καθηγητής
15. Επιτροπή ΔΟΑΤΑΠ
Αλεξίου Γεώργιος, Καθηγητής
16. Επιτροπή Open courses
Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Καθηγητής
17. Επιτροπή Φοιτητικών Θεμάτων
Γιαννακοπούλου Ιωάννα, Υπάλληλος Γραμματείας
Παπασπύρου Γεωργία, Αναπληρώτρια Γραμματέας
Στεφανόπουλος Ευάγγελος, Καθηγητής
18. Επιτροπή Διαλέξεων
Γαλλόπυλος Ευστράτιος, Καθηγητής
Γεωργουδάκης Εμμανουήλ, ΕΤΕΠ
Μπερμπερίδης Κωνσταντίνος, Καθηγητής
Πιντέλα Μαργαρίτα, ΙΔΟΧ
Ρήγκου Μαρία, ΕΔΙΠ

 

Startup Growth Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.