Νέα Τμήματος

Την Παρασκευή 24/03/18 στην αίθουσα Β4 του Β΄ Κτηρίου, έγινε η 3η εκδήλωση στη σειρά "Σεμινάριο Τμήματος & CEID social hour", στην οποία μίλησε ο Επικ.

Μηχανογραφικό και Πληροφορική

του Θανάση Κ. Τσακαλίδη

Την Παρασκευή 9/03/2018 στη αίθουσα Α/Σ του Β’ Κτιρίου, έλαβε χώρα η 2η εκδήλωση στη σειρά "Σεμινάριο Τμήματος & CEID social hour",  στην οποία μίλησε η Δρ.

Την Τετάρτη, 14.2.2018 επισκέφτηκαν το Τμήμα περίπου 50 μαθητές Γ' Λυκείου από σχολεία της Αχαΐας, στα πλαίσια του προγράμματος "Μαθαίνω για να Σπουδάσω" που διοργανώνεται από το ΚΕΣΥΠ Αχαΐας.

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση Υποδοχής Πρωτοετών και η κοπή της πίτας του Τμήματος, που έλαβε χώρα στο Συνεδριακό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών την Τετάρτη 10/01/2018.

Απρίλιος 2018