Νέα Τμήματος

Στιγμιότυπα από την ομιλία του κ. Παύλου Σπυράκη την Παρασκευή 30/03/2018 στα πλαίσια των σεμιναρίων του τμήματος & Social Hour

Την Παρασκευή 24/03/18 στην αίθουσα Β4 του Β΄ Κτηρίου, έγινε η 3η εκδήλωση στη σειρά "Σεμινάριο Τμήματος & CEID social hour", στην οποία μίλησε ο Επικ.

Μηχανογραφικό και Πληροφορική

του Θανάση Κ. Τσακαλίδη

Την Παρασκευή 9/03/2018 στη αίθουσα Α/Σ του Β’ Κτιρίου, έλαβε χώρα η 2η εκδήλωση στη σειρά "Σεμινάριο Τμήματος & CEID social hour",  στην οποία μίλησε η Δρ.

Την Τετάρτη, 14.2.2018 επισκέφτηκαν το Τμήμα περίπου 50 μαθητές Γ' Λυκείου από σχολεία της Αχαΐας, στα πλαίσια του προγράμματος "Μαθαίνω για να Σπουδάσω" που διοργανώνεται από το ΚΕΣΥΠ Αχαΐας.

Απρίλιος 2018