Υποχρεωτικά Μαθήματα

Εξάμηνο: 1
Τίτλος Διδάσκοντες
Αγγλική Γλώσσα
Λογική Σχεδίαση I Βέργος Χαρίδημος
Τεχνολογία και Προγραμματισμός Υπολογιστών Μακρής Χρήστος, Αλεξίου Γεώργιος, Σιούτας Σπύρος, Κομνηνός Ανδρέας
Φυσική Χρηστίδης Χρήστος
Μαθηματικά Ι Στεφανόπουλος Ευάγγελος, Ανδρικόπουλος Αθανάσιος
Διακριτά Μαθηματικά Τσίχλας Κώστας
Εξάμηνο: 2
Τίτλος Διδάσκοντες
Ηλεκτρικές Μετρήσεις και Οργανομετρία Χρηστίδης Χρήστος
Μαθηματικά ΙΙ Στεφανόπουλος Ευάγγελος, Ανδρικόπουλος Αθανάσιος
Θεωρία Κυκλωμάτων Χρηστίδης Χρήστος
Λογική Σχεδίαση ΙΙ Αλεξίου Γεώργιος, Βέργος Χαρίδημος
Οντοκεντρικός Προγραμματισμός Τσίχλας Κώστας
Γραμμική Άλγεβρα Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Στεφανόπουλος Ευάγγελος
Εξάμηνο: 3
Τίτλος Διδάσκοντες
Εισαγωγή στους Αλγόριθμους Ζαρολιάγκης Χρήστος, Aθανασόπουλος Σταύρος
Πιθανότητες και Αρχές Στατιστικής Νικολετσέας Σωτήριος
Θεωρία Γραφημάτων και Εφαρμογές Κοσμαδάκης Σταύρος
Βασικά Ηλεκτρονικά Δερματάς Ευάγγελος
Βασικά Θέματα Αρχιτεκτονικής Υπολογιστών Νικολός Δημήτριος
Εξάμηνο: 4
Τίτλος Διδάσκοντες
Θεωρία Σημάτων και Συστημάτων Ψαράκης Εμμανουήλ
Σύγχρονα Θέματα Αρχιτεκτονικής Υπολογιστών Νικολός Δημήτριος
Αριθμητική Ανάλυση και Περιβάλλοντα Υλοποίησης Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Στεφανόπουλος Ευάγγελος
Δομές Δεδομένων Μακρής Χρήστος, Σιούτας Σπύρος
Ψηφιακά Ηλεκτρονικά Βλάχος Κυριάκος
Εξάμηνο: 5
Τίτλος Διδάσκοντες
Βάσεις Δεδομένων Μεγαλοοικονόμου Βασίλειος
Λειτουργικά Συστήματα Μακρής Χρήστος, Σιούτας Σπύρος
Θεωρία Υπολογισμού Κακλαμάνης Χρήστος, Παπαϊωάννου Έυη
Τεχνητή Νοημοσύνη Μεγαλοοικονόμου Βασίλειος
Εξάμηνο: 6
Τίτλος Διδάσκοντες
Υπολογιστική Πολυπλοκότητα Τσίχλας Κώστας
Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού και Μεταφραστών Γαροφαλάκης Ιωάννης, Σιούτας Σπύρος
Παράλληλη Επεξεργασία Γαλλόπουλος Ευστράτιος
Συγγραφή και Παρουσίαση Τεχνικών Κειμένων Ξένος Μιχάλης, Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Κομνηνός Ανδρέας
Ψηφιακή Επεξεργασία Σημάτων Ψαράκης Εμμανουήλ
Δίκτυα Υπολογιστών Βλάχος Κυριάκος
Εξάμηνο: 7
Τίτλος Διδάσκοντες
Επιστημονικός Υπολογισμός Γαλλόπουλος Ευστράτιος
Μικροϋπολογιστές Σκλάβος Νικόλαος
Προγραμματισμός και Συστήματα στον Παγκόσμιο Ιστό Κομνηνός Ανδρέας, Γαροφαλάκης Ιωάννης
Ψηφιακές Τηλεπικοινωνίες Μπερμπερίδης Κωνσταντίνος
Εξάμηνο: 8
Τίτλος Διδάσκοντες
Προηγμένοι Μικροεπεξεργαστές Σκλάβος Νικόλαος
Τεχνολογία Λογισμικού Ξένος Μιχάλης, Παυλίδης Γεώργιος

Startup Growth Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.