Υποχρεωτικά

Εξάμηνο: 1
Διδάσκοντες
Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Θραμπουλίδης Κλεάνθης, Σιούτας Σπύρος, Μακρής Χρήστος
Γραμμική Άλγεβρα Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Στεφανόπουλος Ευάγγελος
Βασικές αρχές οργάνωσης και λειτουργίας υπολογιστικών συστημάτων Βέργος Χαρίδημος, Νικολός Δημήτριος
Διακριτά Μαθηματικά Τσίχλας Κώστας, Παπαϊωάννου Έυη
Εξάμηνο: 2
Διδάσκοντες
Λογική Σχεδίαση Ζερβάκης Γεώργιος, Νικολός Δημήτριος, Βέργος Χαρίδημος
Αντικειμενοστρεφής Προγραμματισμός Θραμπουλίδης Κλεάνθης, Χατζηδούκας Παναγιώτης
Ηλεκτρικά Κυκλώματα Χρηστίδης Χρήστος
Γενικά Μαθηματικά Ι Στεφανόπουλος Ευάγγελος, Ανδρικόπουλος Αθανάσιος
Εξάμηνο: 3
Διδάσκοντες
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών Νικολός Δημήτριος
Εισαγωγή στους Αλγόριθμους Ζαρολιάγκης Χρήστος, Aθανασόπουλος Σταύρος
Πιθανότητες και Αρχές Στατιστικής Νικολετσέας Σωτήριος
Γενικά Μαθηματικά ΙΙ Στεφανόπουλος Ευάγγελος, Ανδρικόπουλος Αθανάσιος
Εργαστήριο Λογικού Σχεδιασμού Ζερβάκης Γεώργιος
Θεωρία Γραφημάτων και Εφαρμογές Κοσμαδάκης Σταύρος
Εξάμηνο: 4
Διδάσκοντες
Αριθμητική Ανάλυση και Περιβάλλοντα Υλοποίησης Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Στεφανόπουλος Ευάγγελος
Δομές Δεδομένων Μακρής Χρήστος, Σιούτας Σπύρος
Αναλογικά και Ψηφιακά Ηλεκτρονικά Δερματάς Ευάγγελος
Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού και Μεταφραστών * Γαροφαλάκης Ιωάννης, Σιούτας Σπύρος, Χατζηδούκας Παναγιώτης
Θεωρία Σημάτων και Συστημάτων Ψαράκης Εμμανουήλ
Εργαστήριο Αρχιτεκτονικής Υπολογιστών Νικολός Δημήτριος
Εξάμηνο: 5
Διδάσκοντες
Τεχνητή Νοημοσύνη Λυκοθανάσης Σπυρίδων
Βάσεις Δεδομένων Μεγαλοοικονόμου Βασίλειος
Λειτουργικά Συστήματα Μακρής Χρήστος, Σιούτας Σπύρος, Χατζηδούκας Παναγιώτης
Θεωρία Υπολογισμού Κακλαμάνης Χρήστος, Παπαϊωάννου Έυη
Εξάμηνο: 6
Διδάσκοντες
Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού και Μεταφραστών Γαροφαλάκης Ιωάννης, Σιούτας Σπύρος
Συγγραφή και Παρουσίαση Τεχνικών Κειμένων Ξένος Μιχάλης, Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Κομνηνός Ανδρέας
Δίκτυα Υπολογιστών Βλάχος Κυριάκος
Παράλληλη Επεξεργασία Χατζηδούκας Παναγιώτης, Γαλλόπουλος Ευστράτιος
Ψηφιακή Επεξεργασία Σημάτων Ψαράκης Εμμανουήλ, Κοσμόπουλος Δημήτριος
Υπολογιστική Πολυπλοκότητα Τσίχλας Κώστας, Κακλαμάνης Χρήστος
Εξάμηνο: 7
Διδάσκοντες
Επιστημονικός Υπολογισμός Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Χατζηδούκας Παναγιώτης
Μικροϋπολογιστές Σκλάβος Νικόλαος
Ψηφιακές Τηλεπικοινωνίες Μπερμπερίδης Κωνσταντίνος
Προγραμματισμός και Συστήματα στον Παγκόσμιο Ιστό Κομνηνός Ανδρέας, Γαροφαλάκης Ιωάννης
Εξάμηνο: 8
Διδάσκοντες
Προηγμένοι Μικροεπεξεργαστές Σκλάβος Νικόλαος
Τεχνολογία Λογισμικού Ξένος Μιχάλης

Startup Growth Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.